İddaa Sistem 3 Nedir, Nasıl Oynanır?

İddaa sistem oyunu ile oldukça fazla ilgi görüyor. Sistem 3 oyuncuları için nedir, nasıl oynanır, nasıl hesaplanır, kaç para bilinmesi gerekenleri aktarıyoruz.
Sizlerle yine bir sistem konusu ile birlikteyiz. Sistemde yazmadığımız konu, incelemediğimiz detay kalmayana kadar yazmaya devam edeceğiz. Sizlere yazdığız bugünkü sistem konusu iddaa sistem 3 nedir, nasıl oynanır?

İlk olarak iddaa da sistem 3 nedir ona bi bakalım. Sistem 3 oynamak için en az 1 banko maç tabi daha fazla banko maç oynayabilirsiniz ardından da 4 adet normal maç oynamamız gerekiyor. Sistem 3’ün kuralı bu kadar basit. Sistem 3’ün nasıl oynandığını örnekler vererek biraz daha anlaşılır hale getirelim. 1 banko ve ardından 5 normal maç yazdık ve sistem 3 oynadık. Sistem 3’ün mantığı şöyle oluyor. 1 banko sabit kalıyor diğer 5 maç içerisinden 3’lü kombinasyonlar seçilip 1 bankonun yanına yazılarak 4 maçlık 10 ayrı kupon oluşturuyor. Durumu daha basit anlatmak için şöyle diyelim; sistem 3’te para kazanmak için oynadığınız banko veya bankolar ve diğer oynadığınız maçlardan en az 3 tanesi tutması gerekiyor. Bu şekilde tutan maçların kuponu kaç paraysa onu alabilirsiniz. Sistem çeşitleri içerisinde en çok taranan ve aranan sistem 3’ü betson bahis sitesinde oynayabilirsiniz. Az önce verdiğimiz örneği fotoğraf ile gösterelim. Bankomuzun kodu 233 diğer maçların kodu ise 219, 222, 234, 235, 236. Aşağıdaki fotoğrafta gördüğünüz gibi sistem 10 ayrı kupon oluşturuyor.

Sistem 3’ün ücretine gelecek olursak oynayacağınız maç sayısına göre değişiyor. Verdiğimiz örnekte ücreti 10 TL’dir. Aşağıdaki sistem tablosunu kullanarak ücretini hesaplayabilirsiniz. Hesaplarken diğer sistem çeşitlerinden farklı olarak bankoları hesaba katmıyorsunuz. Bankodan hariç 5 maç var ise tablodan maç satırından 5 ile sistem sütunundan 3’ün kesiştiği nokta ödeyeceğiniz ücrettir.

Aynı şekilde bankodan hariç 6 maç var ise 6 maçın sistem 3 ücretini hesaplıyoruz. Buna ilaveten ” iddaa sistem 1 2 3 4 nedir, nasıl oynanır? ” konusuna da bakarak sistem 3 ve türevleri hakkında daha fazlasını inceleyebilirsiniz. Sizlere sistem 3 nasıl oynanır, ücreti nasıl hesaplanır kısa ve anlaşılır şekilde aktardık. Yine bu şekilde ayrıntılı ve resimler ile anlattığımız diğer sistem çeşitleri yazılarımıza da göz atabilirsiniz.