İddaa Sistem 2 3 4 Nedir, Nasıl Oynanır, Hesaplama

İddaa sistem oyuncularının göz ardı edemediği en gözde şeylerden biri de sistem 2 3 4’tür. Sistem 2 3 4 nedir, nasıl oynanır, nasıl hesaplanır hepsi konuda yer almaktadır.
Merhaba iddaacılar,

İddaa sistem konularını yazmaya devam ediyoruz. Sıradaki konumuz sistem 2 3 4. İddaa sistem 2 3 4 nedir, nasıl oynanır, mantığı nasıl çalışır, oynamak avantajlı mıdır, hesaplaması nasıl yapılır, kaç para gibi tüm sorularınıza ayrıntılı olarak resimli anlatım ile yazımızda cevap verdik.

 

Sistem 2 3 4’ün ne demek olduğunu kısaca açıklayalım daha sonrada nasıl oynandığını anlatalım. Bu sistem çeşidini oynayanlar az maçla daha fazla para kazanmak isteyenler oluyor genelde. Tabi bu maçların oranları yüksek olması gerekiyor. Sistem 2 3 4’ü iki şekilde oynayabilirsiniz. Birincisi ilk yarı/maç sonucu oynayanlar için gayet avantajlı bir sistem çeşididir. İlk yarı/maç sonucu oynadığınızda o maç mbs2 olduğu için mbs’ye takılmadan 4 maç yazıp sistem 2 3 4 oynayabilirsiniz. Eğer normal tahminler ile oynamak istiyorum diyorsanız yani alt üst, direkt maç sonucu veya ilk yarı sonucu gibi o zaman toplamda 5 maç yazmalısınız ve içlerinden biri banko maç olmak zorunda. Bu arada yazdığınız maçların hepsi mbs3 olmalı. İçlerinde bir tane bile mbs4 var ise iki banko maç ve yanına 4 normal maç yazmalısınız. Diğer bir istisna durum ise bülten de mbs2 olan 4 tane maç bulursanız onlarla da banko yazmadan oynayabilirsiniz ama bu oldukça zor maalesef. Zor lolduğu için ” İddaa Sistem 2 3 Nasıl Oynanır? ” başlığını da verelim diyoruz. Burada hem daha az parayla hem daha çok şansı bir arada bulmuş olacaksınız.

Sistem 2 3 4 kupona işaretleme kısmına gelecek olursak maçlarımızı normal şekilde kodluyoruz. Eğer bankolu oynayacaksak banko olarak düşündüğümüz maçın kolonunda bulunan “B” kutucuğunu işaretliyoruz ve en altta bulunan sistem bölümünde 2, 3 ve 4’ü işaretliyoruz. Sistem 2 3 4 kupon kazanç hesaplaması yapmak isteyenler için örnek bir kupon oynadık. Bizim yaptığımız kupondaki maçların hepsi mbs3 olduğu için bir de banko yazdık. Sistem 2 3 4 oynadığınızda yapmış olduğunu kupon aşağıdaki gibi 3, 4 ve 5 maçlık 11 ayrı kupona bölünüyor.

 

Bizim kuponumuzda 533 kodlu maç banko maçımız. Gördüğümüz gibi banko maç hep sabit kalıyor ve ilk önce yanına 2 maç eklenerek 3 maçlık kuponlar oluşuyor. Tabi bu 3 maçlık kuponlar tüm ihtimalleri barındırıyor. Ardından yanına 3 maç yazılarak 4 maçlık kuponlar oluşuyor. En sonda da tüm maçlarımızın bir arada olduğu kuponumuz var. sistem 2 3 4’ten kaç para alacağınızı hesaplamak için ilk önce yazmış olduğunuz bankonun ve diğer yazdığınız 4 maçtan en az ikisinin tutması gerekiyor. Eğer bankosuz yani ilk yarı/maç sonucu oynadıysanız yine en az iki maçınız mutlaka tutmalı. 2 maç tuttuğunda hesaplama kısmında sorun yok. Bankosuz oynayanlar iki maçın oranını çarpması yeterli. Bankolu oynayanlar ise tutan iki maçı ve birde bankonun oranını çarpıp kaç para kazandıklarını bulabilirler. Diyelim ki 3 maçınız tuttu. Bu sefer bankosuz oynayanlar tutan 3 maçı şu şekilde çarpıp sonuçları toplayacak;

1x2x3
1×2
1×3
2×3
Bankolu oynayanlar ise yine aynısını yapacak ama bankonun oranını da bu çarpımlara ekleyecek;

Bx1x2x3
Bx1x2
Bx1x3
Bx2x3
Gördüğümüz gibi sistem 2 3 4 nasıl hesaplanır diye dert etmemize, hesaplama programı aramamıza hiç gerek yok. Gayet basit ve kolay bir hesaplaması var. 4 maç tutarsa zaten kuponun altında yazan toplam kazancı alıyorsunuz. Sistem 2 3 4 gayet güzel, mantıklı ve avantajlı bir sistem çeşidi. Peki bunun bize maliyeti nedir? Yani sistem 2 3 4 oynamak için ne kadar para ödememiz gerekiyor? Az önce sizlere verdiğimiz örnek kupona dikkat ettiyseniz toplamda 11 ayrı kupon oluşuyor. İddaa da her bir kupon 1 TL olduğu için sistem 2 3 4’ün ücreti 11 TL’dir.

Sistem 2 3 4 hakkında herhangi bir sorunuz veya öğrenmek istediğiniz bir şey olursa yorum kısmından bize ulaşabilirsiniz. Her yazımızın sonunda olduğu gibi yine sizlere yüksek oran garantili, lisanslı, her maça tek maç canlı iddaa oynatan online iddaa sitelerin listesini üstte veriyoruz.  Şansınızın ve kazancınızın bol olduğu oyunlar dileriz.