İddaa Sistem 1 2 3 4 Nedir, Nasıl Oynanır?

İddaa sistem çeşitlerinden biri de sistem 1 2 3 4 şeklindedir. Sistem 1 2 3 4 çok tercih edilmiyor ama nedir, nasıl oynanır, kaç para öğrenmiş olacaksınız…
İddaa sistem konularına hız kesmeden devam ediyoruz. Daha önce dediğimiz gibi sistemin yazılmadık bir tane konusunu bırakmayacağız. Bugün sizler için yazdığımız konu iddaa sistem 1 2 3 4 nedir ve sistem 1 2 3 4 nasıl oynanır? Daha önce sistem 2 3 4 konusunu yazmıştık. O konumuz okuyanlar sistem 1 2 3 4’ü daha rahat anlarlar. Bu arada sistem 2 3 4’ü merak edenler buraya tıklayarak okuyabilirler. Aradaki farkı soruyorsanız sistem 2 3 4’te iki maç banko seçmemiz gerekiyor, sistem 1 2 3 4’te ise 3 maç banko seçmeliyiz.

Sistem 1 2 3 4 oynamak için 3 banko maçımızı seçtikten sonra yanına 4 tane normal maç yazmamız gerekiyor. Bu 4 maçı seçme kriteriniz ve tercihiniz size kalmış. Bu şekilde oynadığımızda seçtiğimiz 3 banko maçın yanına ilk önce diğer 4 maçtan bir tanesi ekleniyor. Daha sonra ayrı bir kupon olarak ikincisi, sonra üçüncüsü ve en son dördüncü maç eklenerek 4 maçlık 4 ayrı kupon oluşuyor. Sizler için aşağıda bir örnek kupon yaptık ve sistem 1 2 3 4 oynadığınızda nasıl hesaplandığını gösterdik. Bu arada tüm sistem yazılarımızda söylediğimiz gibi eğer yazdığınız maçların hepsi mb3 olursa 2 banko yazarak da sistem 1 2 3 4 oynayabilirsiniz. Biz içinde mbs4 olduğunu varsayarak 3 banko üzerinden anlatıyoruz ama hesaplaması, ücreti ikisininde aynıdır. İlk önce anlattığımız 4 maçlık kuponlar oluşuyor. 571, 573 ve 573 kodlu maçlar seçtiğimiz bankolar 552, 553, 554, 555 kodlu maçlar ise yanına yazdığımız 4 maç.

Gördüğümüz gibi bankoların yanına ayrı ayrı birer maç eklenerek 4 ayrı kupon oluşturuluyor. Daha sonra 5 maçlı kolonlara geçiliyor ve 3 banko maçın yanına seçtiğimiz 4 maçtan 2’şer maç eklenerek 10 ayrı kupon oluşturuluyor. Tabi bunlar tüm kombinasyonlar kullanılarak yapılıyor. Sıra bankoların yanına 3 maç eklemeye geliyor ve bu şekilde 4 ayrı kupon daha oluşturuluyor. En son olarak da hem 3 bankonun hem de diğer 4 maçın bir arada olduğu 7 maçlık tam kuponunuz oluşturuluyor. Bu şekilde 15 ayrı kolon oynanmış oluyor. Sistem 1 2 3 4 kaç para sorusunun cevabı da 15 ayrı kupon oynandığı için 15 TL.

Kupona işaretleme kısmına gelince seçtiğiniz 3 banko maçın kolonlarında banko olduğunu belirten “B” kutucuğunu işaretliyoruz. Banko maç nasıl oynanır öğrenmek isteyenler buraya tıklayarak göz atabilir. Daha sonra diğer 4 maçımızı normal bir şekilde kupona dolduruyoruz ve en alttaki sistem bölümünden sistem 1 2 3 4 işaretliyoruz. Sistem oynamanın yanı sıra ” iddaa ilk yarı maç sonucu nasıl oynanır ” konusu da ilginizi çekebilir. Maç sonucu ile ilk yarı oynamanın arasındaki farkları da görebilirsiniz.

İddaa da sistem 1 2 3 4 nedir, nasıl oynanır, kupona nasıl işaretlenir, kaç para hepsini anlattık. Peki kupon doldurmakla uğraşmadan, hesaplamadan her şey bir tıkla karşınıza gelsin ister misiniz? Demek istediğim internetten online iddaa oynamak. Online iddaa oynarken bunların hiçbiriyle zaman harcamanıza gerek kalmıyor. Ayrıca oran olarak da çok daha yüksek oran veriyorlar