İddaa İlk Yarı Maç Sonucu Nasıl Oynanır?

İddaa oyununa yeni başlangıç yapanlar hem ilk yarıyı hem de maç sonucunu nasıl oynamaları, para yatırırken nelere dikkat etmeleri gerektiğini öğreniyorlar.
Yine sizlerle çok aradığınız ama hakkında az bilgiye ulaşabildiğiniz bir konuyla beraberiz. İddaa ilk yarı maç sonucu nasıl oynanır?

 

İddaa da ilk yarı maç sonucunun nasıl oynandığını resimli şekilde anlatarak sizlere daha basit ve anlaşılır şekilde yazmaya çalıştık. İlk yarı maç sonucu demek maçın ilk 45 dakikasının sonucunu bilmek ve maç sonucunu bilmek demektir. Yani şöyle diyebilirsiniz; ilk yarı berabere biter maç sonucu ev sahibi alır. Bunu kodlarken ilk yarı 0 maç sonucu 1 olarak kodlayacağız veya ilk yarı deplasman takımı önde kapatır maç sonucu berabere biter. Bunu da kodlarken ilk yarı 2 maç sonucu 0 diye kodlarız. Aşağıdaki fotoğrafla bir örnek verelim nereye nasıl işaretlendiğine bakalım. Maçın kodu 582 ilk olarak maç kodunu kupona işaretliyoruz. Daha sonra ilk yarı 2, maç sonucu 2 tahmininde bulunduğumuzu varsayarak kuponda “İY” yazan bölümde 1-0-2 seçeneklerinden “2” yi işaretliyoruz. “MS” bölümünden 1-0-2 seçeneklerinden de “1” i işaretliyoruz. Böylece bu kodlama ile kodunu girdiğimiz maçın ilk yarısının 2 maç sonucunun 1 olacağını söylemiş oluyoruz. Başka hiçbir kutucuğu işaretlemiyoruz.

 

Sizlere her zaman faydalı bilgiler veriyoruz, vermeye çalışıyoruz. Bu vereceğimiz bilgilerde kesinlikle çok faydalı olacaktır. En önemli bilgi ise best10 firmasının tüm bu seçenekleri en yüksek oranlar ile canlı şekilde oynanabilir kılmasıdır. Yüksek oranlı, kupon doldurma derdi olmadan, evinizden çıkmanıza gerek kalmadan iddaa oynayabileceğiniz adresleri veriyoruz. Hepsi lisanslı, güvenilir, kaliteli siteler. Evinizden maç oynanırken veya cep telefonunuzdan iddaa oynayabilirsiniz ve çok paralar kazanabilirsiniz. Yanlarında lisans bilgileri ve bonus miktarları yazıyor. İstediğinize üye olup çok para kazanmak için giriş butonuna tıklamanız yeterli. Her şey bir tık ötede. Şimdiden bol kazançlı oyunlar…